Якість товара дуже погана. Купляла у іншого продавця такий же кушон дуже крутий. А цей напівзасохший, губка з рідиною випадає. Дуже засмучена. Брала дві штуки
Наталія К.
Отлично
Все добре! Головне, щоб завжди товар був у наявності. Іноді нема в наявності того парфюма, який хочу замовити. А так, все добре. Дякую.
Чудовий продавець.
Оперативно дуже! 🫶🏼
Якість товара дуже погана. Купляла у іншого продавця такий же кушон дуже крутий. А цей напівзасохший, губка з рідиною випадає. Дуже засмучена. Брала дві штуки
Все добре! Головне, щоб завжди товар був у наявності. Іноді нема в наявності того парфюма, який хочу замовити. А так, все добре. Дякую.
все чудово